Kaliteli hizmet vizyonu ile yola çıkan firmamız hizmet vermeye başladığımız nakliyat sektöründe sağladığımız güven sayesinde bugünde profesyonel kadrosu ile Ankara İstanbul Nakliyat hizmeti vermeye devam ediyor.

Haftanın her günü Ankara İstanbul arası parça eşya taşıma hizmetimiz vardır. Belirlenen tarih ve saatte eşyanız Ankara’dan alınıp İstanbul’da belirlediğiniz adrese ekiplerimizce profesyonel olarak taşınmaktadır. Taşıma işlemi öncesinde ekiplerimiz gelip eşyalarınızı kontrol eder, ihtiyacınıza uygun araç belirlenir.

Parsiyel taşıma hizmetimizde amacımız farklı şehirlerde evlenecek, farklı şehirlere tayini çıkan ve fazla eşyası olmayan bekar memur ve çalışanlara mezun olan veya üniversiteye yeni başlayacak öğrencilere en uygun maliyeti sunmaya çalışarakyardımcı olabilmektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Parça eşya taşıma hizmetimize ağırlıklı olarak Ankara İstanbul arasında devam etmekteyiz. Ayrıca talep olan Farklı şehirlere de bu hizmeti verebiliyoruz. Referanslarımız sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ankara İstanbul Nakliyat veya Ankara İstanbul parça eşya taşıma ve istanbul ankara evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız hizmetinizdedir. Uzun yıllardır Ankara İstanbul Nakliye hizmeti veren firmamız tecrübeli ekibi ile sizlerin hizmetindedir. Bizden fiyat teklifi almadan eşyanızı taşıtmayın…


Ankara İstanbul Nakliyat hizmetinden faydalanmak için lütfen bizi arayın, teklif alın.

+90 (544) 388 20 80 – +90 (551) 949 25 55

Bize posta gönderiniz