Parça eşya taşıma hizmetlerimiz tüm şehirlere düzenli şekilde devam etmektedir. Farklı şehirlerde evden eve veya ofisden ofise her türlü nakliyat için bizi arayın. Herhangi bir ev mesela (öğrenci evi taşıma, yazlık, kışlık ev gibi) veya ofisin kısmi olarak az sayıda eşyalarının taşınması olarak bilinen parça eşya taşıma hizmeti az yer kapladığı için daha ekonomik fiyata sunduğumuz bir taşımacılık hizmetimizdir.

İstanbuldan İzmire, Ankaraya, Antalyaya, Muğlaya, Bodruma, Egeye, Batıdan doğuya, karadenizden akdenize her türlü eşyalarınızı uygun fiyatlara taşıyoruz. Araçlarımız birkaç parça eşyayı birleştirerek sefere başlar. Genellikle aynı güzergahta bulunan eşyalar birleştirilir. Böylece hem daha hızlı hemde ekonomik bir şekilde eşyalarınız güvenle yerlerine ulaştırılır. Ücretsiz Nakliye danışmanlık almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Parasının değerini bilenlerin tercihi Zileliler Evden Eve Nakliyat olarak her zaman yanınızdayız.

Zileliler nakliyat bünyesinde bulunan personellerinde ve tüm yetki belgelerine sahip nakliye sektörü için özel dizayn edilmiş araçlarımızla birlikte alanında uzman personelimiz ile eşyalarınza uygun ambalajlarla parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Parça eşyalar düzenli olarak günlük haftalık ve aylık olarak ülkemizin tüm bölgelerine taşınmaktadır. Parsiyel eşyalarınızı hem fiyat olarak uygun hemde zamanında güvenle yerlerine ulaştırıyoruz. Bu hizmetlerimizden yararlanarak tek başına araç kiralamaktan ve bunu size getireceği maddi yükten kurtulursunuz. Bizi seçmekten pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz.

Kurumsal olarak tüm firmaların düzenli yada acil olan parça eşya veya parsiyel eşya taşıma ,kıymetli evrak taşıma mesleki tabir ile parsiyel taşıma işlerini yerinde hızlı ve zamanında sorunsuz hasarsız garantili ve sigortalı olarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan özel tasarlanmış geniş araçlarımızla evden eve, ofisden ofise,fuar, fabrika, vb. her türlü nakliyat işlerinizi şehiriçi ve şehirlerarası sigortalı marangoz ve tesisat mesleği sahibi personellerimiz ile tüm bölgelere gerçekleştirmekteyiz.

İstanbuldan *Ege bölgesindeki şehirlere (*mevsime göre değişiklik gösterebilir) parça taşıma gidiş dönüş olarak her hafta düzenli bir şekilde seferlerimiz mevcuttur. Hızlı çözüm ortağınız olarak size bir telefon kadar yakınız. Ayrıca Doğu illerine, Karadeniz ve güneydoğuya haftalık olarak yine düzenli gidiş dönüşümüz vardır. Trakya ve iç anadolu başta Ankara Konya bölgesi olmak üzere yine her hafta düzenli seferlerimiz vardır. Parsiyel eşya taşımacılığı

Hizmetlerimiz