Yazılar

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar’ ı Tanıyoruz – Adalar Evden Eve Nakliyat

Zileliler Nakliyat İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisi olan Adalar.  Adalar Evden Eve Nakliyat işleriniz için size bir telefon kadar yakınız.

Taşınma Öncesi Keşif

Adalar Evden Eve Nakliyat olarak deneyimli ve tecrübeli elemanlarımızla parça eşya taşıma, öğrenci evi taşıma, ev ve işyeri taşıma araçlarına ve deneyimli personellere sahip bir firma olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. Her duruma mahsus araçlarımız mevcut bulunmakta. Asansörlü nakliyat hizmetimizde mevcuttur. Öncelikle eşyalarınız firmamız çalışanları tarafından ücretsiz ekspertiz işlemi görüp taşınma ücreti üzerinde anlaşıldıktan sonra size uygun bir taşınma tarihi belirtilir.

Taşınma Günü Gelince Tek Yapmanız Gereken

Taşınma tarihi yaklaştığında teyit amaçlı bir gün önceden müşterileriyle irtibat halinde olunur . Bir gün önceden gerekli ambalaj malzemeleri depomuzdaki araçlara nakledilir. Sabah gereken saatte taşıma yapılacak mekana marangozlu ekibimiz tam teçhizatlı bir şekilde intikal eder. Artık bütün sorumluluk firmamızdadır. Gönül rahatlığı içinde yeni evinizde bizi bekleyebilirsiniz. Bizler ise eşyalarınızı ambalajlayıp, ayrıca gerekli eşyalarda gerekli demonte uygulamalarını yapıyoruz, böylece eşyalarınız taşıma esnasında minimum dış etkene maruz kalır. Aynı zamanda büyük boyutta ve demonte yapılabilen eşyalarınızın taşınması daha kolay hale gelecek, bu da zaman tasarrufu yapmanızı sağlayacak. Bu noktada profesyonel ekibimizin gerekli durumlarda ürettiği anlık çözümleri de çok etkili bir etken olacak.

Sizler Keyfinize Bakın

Taşınmanız esnasında tek yapmanız gereken ekiplerimiz çalışırken rahatınıza bakmak olacaktır. Marangozlu ekibimiz ilk adreste yapılan gerekli söküm işlerini yaptıkları eşyalarınızı tekrar eski hallerine getirerek adeta eşyanız ışınlanmış gibi hissedeceksiniz.

Taşınma Sürecinizin Her Anında Yanınızdayız

Taşınma sürecinin sizleri ne kadar strese sokabildiğinin farkındayız. Bu sürecin sizler için en rahat şekilde geçmesi için tüm imkanlarımızla yanınızdayız.

Bize her zaman güvenebilirsiniz.

İletişim İçin – Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar Nakliyat işleri için iletişime geçmek için tıklayın.

Ayrıca bize direkt WhatsApp üzerinden ulaşmak için tıklayın.