Yazılar

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Zileliler Nakliyat, İstanbul’ un başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet veriyor. Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat noktasında da hizmet vermekteyiz. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisi olan Büyükçekmece’de nakliye işleriniz için size bir telefon kadar yakınız.

Nakliye İşiniz Nereye Olursa Olsun

Zileliler Nakliyat olarak Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat hizmetini Türkiye’ nin her yerinden Büyükçekmece’ ye olduğu gibi, Türkiye’ nin her yerinden de Büyükçekmece’ ye olacak şekilde yapıyoruz. Sizlere hizmet vermeye bizimle ilk iletişime geçtiğiniz anda başlıyoruz. Sizlere süreç hakkında gerekli tüm bilgiyi naklediyoruz.

En Doğru Araç ile Taşınmanız İçin

Taşınma süreciniz için her ebat ve yapıda uygun aracımız bulunmakta olup eşya büyüklük ve yoğunluğunuza en uygun aracı profesyonel şekilde seçiyoruz.  Böylece gereksiz derece büyük bir araçla veya eşyalarınızın sığmayacağı kadar küçük bir araçla eşyalarınızın taşınması korkusundan kurtuluyorsunuz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Asansörlü Nakliyat Hizmeti‘ de veriyoruz. Öncelikle eşyalarınız firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti yapılıyor.  Eşyalarınız görülerek sizinle bu aşamada bir toplantı düzenleniyoruz. Ardından ise taşınma ücretiniz ile birlikte taşınma tarihinizi de beraber belirliyoruz

Sizlerle Sürekli İrtibat Halindeyiz

Taşınma tarihiniz yaklaştığında ise teyit amaçlı sizinle irtibat halinde bulunulur. Genellikle bir gün önceden ambalaj malzemeleri depomuzdaki araçlara nakledilir. Taşınma günü geldiğinde, daha önceden belirlenmiş saatte evinizin önünde bulunuyoruz.  Eğer Asansörlü Nakliyat Hizmeti‘ nden faydalanacaksanız gerekli kurulumlar gerçekleştiriliyor. Ayrıca marangozlu ekibimiz yine önceden belirlenen eşya var ise gerekli demonte işlemlerini gerçekleştiriyor. Aynı anda ambalajlama işlemleri de yapılıyor. Böylece eşyalarınız minimum risk ile ve minimum dış temas ile nakliye olmaya hazır halde getiriyor.

Nakliye süreci tamamlandıktan sonra yeni evinize gelen eşyalarınız bu sefer içeriye taşınır. Ambalajları doğru şekilde çıkarılıyor, demonte edilen eşya var ise tekrar monte işlemi gerçekleştiriliyor. Böylece eşyalarınız adeta ışınlanarak şekilde yeni evinize geliyor.

 

Büyükçekmece Nakliyat işleri için iletişime geçmek için tıklayın.

Ayrıca bizimle WhatsApp üzerinden direkt iletişime geçmek için tıklayın.