Yazılar

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Zileliler Nakliyat, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. İstanbul’un yeni gelişen ilçelerinden birisi olan Çatalca’da, Çatalca Evden Eve Nakliyat nakliye işleriniz için size bir telefon kadar yakınız.

Tüm Nakliye İşleriniz İçin Tek Firma

Çatalca’ da Evden Eve Nakliyat için deneyimli ve tecrübeli ekibimizle; parça eşya taşıma, öğrenci evi taşıma, evden eve nakliyat, ,işyeri taşıma işlerinizi yapıyoruz. Bu alanda deneyimli personellere sahip bir firmayız ve bu noktada kendimize son derece güveniyoruz.

Asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz. Bu hizmet sayesinde eşya taşıma hızınız kat kat artmakta ve bu süreci daha hızlı atlatabilirsiniz.

Taşınma Sürecinizi En İyi Şekilde Yönetiyoruz – Çatalca Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat ve diğer tüm nakliyat işlerinizi Türkiye’ nin her noktasına yapan Zileliler Nakliyat, aynı zamanda taşınma sürecinizi de en iyi şekilde yönetiyor. Her türlü eşya yapısına ve yoğunluğuna uygun araçlarımız bulunmaktadır. Sizinle irtibata geçtikten hemen sonra ilk iş olarak eşyalarınız firma çalışanlarımız tarafından ücretsiz ekspertiz işlemi görür. Taşınma ücreti üzerinde anlaşma sağlandıktan sonra sizin için uygun taşınma tarihi belirlenir.

Taşınma tarihiniz yaklaştıkça sizlerle irtibata geçmeye başlar ve karşılıklı olarak teyitleşiriz. Ayrıca taşınma işinizden genellikle bir gün önce gerekli ambalaj ve montaj ekipmanlarımızı depomuzdan araçlarımıza naklederiz. Taşınma günü geldiğinde önceden belirlenen saatte marangozlu nakliye ekibimizle tam teçhizatlı şekilde intikal ederiz. Bu noktada tüm sorumluluk firmamızdadır. Sizin tek yapmanız gereken gönül rahatlığıyla yeni evinizde beklemek olacaktır. Gereken eşyalarınıza demonte işlemleri yapar, ambalajlama uygulaması yaparız. Böylece eşyalarınız dış etkenlerden korunaklı hale gelir.

Çatalca Nakliyat işleri için iletişime geçmek için tıklayın.

Ayrıca WhatsApp üzerinden bize direkt ulaşmak için tıklayın.