İstanbul Bursa Arası Nakliyat

İstanbul Bursa Arası Nakliyat

İstanbul Bursa Arası Nakliyat

Zileliler Nakliyat  bünyesinde başta İstanbul olmak üzere tüm şehirlere nakliye hizmeti vermekteyiz. İstanbul Bursa Arası Nakliyat hizmetini alırken yıllara dayanan tecrübemizden faydalanabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyatta Önem

Her ay yüzlerce kişi şehir değiştirmekte ve bu şehir değişimi esnasında eşyalarının nakliyesi konusunda çok büyük kaygıya düşmektedirler. Bu noktada biz Zileliler Nakliyat olarak bu hizmeti yıllardır vermekteyiz. Bu konuda yıllardan beridir süregelen tecrübemizle, profesyonel ekibimizle, teknolojik ekipmanlarımızla, tüm yol koşullarına ve her eşya yapısına uygun farklı araç tiplerimizle yanınızdayız.

İlk İletişimle Birlikte Başlayan Hizmet

Bizlerle ilk defa iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere hizmet vermeye başlıyoruz. Ayrıca nakliye hizmeti öncesinde, nakliye esnasında ve nakliye tamamlandıktan sonra hizmetimiz devam etmektedir.

Nakliye öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor, eşyalarınızı değerlendiriyor ve fiyatlandırmayı yapıyoruz. Ayrıca hangi eşyaların nasıl taşınacağı, kullanılacak araç tipi, demonte uygulamasının gerekip gerekmeyeceği gibi konuları da birlikte değerlendiriyor ve hiçbir konuda size danışmadan hiçbir karar almıyoruz.

Nakliye günü geldiğinde marangozlu nakliye ekibimizle birlikte eşyalarınızı nakletmek üzere geliyoruz. Bu esnada tek yapmanız gereken rahatınıza bakmak olacaktır, Daha önceden yapılacak her şey planlandığı için ekibimiz o plan dahilinde hareket ederek tüm eşyalarınızı araca doğru şekilde istifleyecek. Bu noktada istifleme ve paketleme konusunun önemine dikkat çekiyoruz, profesyonel ekiplerce yapılmayan taşıma işlemlerinde yapılan yanlış paketleme ve eşyaların araca yanlış şekilde istiflenmesi neticesinde eşyalar tekil veya toplu halde zarar görebiliyor ve büyük mağduriyetler meydana çıkabiliyor. Zileliler Nakliyat ise bu konuda size hiçbir mağduriyet yaşatmamak için uzun yıllardan gelen tecrübesiyle sizlere en doğru hizmeti vermektedir.

Şehirler arası nakliyatta bize her zaman güvenebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bize WhatsApp üzerinden ulaşmak için tıklayınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.