Kamyonet Nakliye

Küçük Kamyonet Taşımacılık – Kamyonet Nakliye

küçük kamyonet

Birkaç parça eşya taşımak istediğimizde  iki seçenek bulunmaktadır. Birincisi taşımayı kendi özel aracınızla yapmanız, ikincisi ise küçük kamyonet ile nakliye hizmeti almaktır. İlk seçeneğimizde eğer eşya koltuk veya yemek masası gibi hacimli bir eşya ise ve böyle buna uygun aracınız yoksa tam da o noktada kamyonet taşımacılığı akıllara gelmektedir. Kamyonetler şehir içinde istediğiniz yere ulaşmada gayet başarılı ve hızlı taşıma araçlarıdır. Özellikle dar sokakları ve bir tarafı park edilen araçlar tarafından işgal edilen yolları olunca ,şehir içi birkaç eşyanın taşınmasında en ideal seçenek kamyonet nakliye hizmetidir.

Firmamızdan fiyat teklifi alırken nakliyat hizmetinin yanı sıra paketleme, demontaj ve montaj hizmetlerini de firmamızdan alabilirsiniz. İstediğiniz hizmetleri belirterek bu hizmetlerin de dahil olduğu fiyatları öğrenebilirsiniz. Eşyalarınız zarar görmeden yeni yerinize taşınırken paketlenmesi önemli ve özellikle hacim olarak büyük eşyaların kapıdan geçerken ve merdivenlerden indirilirken zarar görmesini istemiyorsanız paketleme hizmeti uygun bir hizmet olacaktır. Her eve eşyaya uygun farklı boyutlarda kamyonetlerle  güvenilir bir şekilde taşınma hizmetimizi vermekteyiz. Önceliğimizi müşterilerimizin memnuniyeti belirleyerek profesyonel ekip ve güvenilir araçlarımızla taşıma, depolama ve parça eşya taşıma hizmetlerini yerine getirmekteyiz.

Küçük Kamyonet, Şehirler Arası Taşımacılık

Zileliler Nakliyat olarak, Şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Türkiye’ nin her yerine eşya taşıyoruz, uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Sizlerle iletişime ilk geçtiğimiz anda size hizmet vermeye başlıyoruz. Ayrıca eşyalarınızın nakliyesi öncesi nde verdiğimiz paketleme hizmeti sayesinde eşyalarınızı hem en doğru şekilde taşınabilir hale getiriyoruz hem dış etkenlere karşı koruyoruz. Nakliye esnasında nakliye edilecek mesafe ne kadar uzun olursa olsun en kısa zamanda eşyalarınız yeni adreslerine ulaştırılır. Türkiye’ nin her yerine nakliye hizmeti veriyor, tecrübemiz sayesinde tüm yolları çok iyi biliyoruz.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öte yandan WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için tıklayınız.

küçük kamyonet

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.