Şehir İçi Taşıma Hizmeti

ŞEHİR İÇİ TAŞIMA HİZMETİ

 

Sancaktepe Nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere öncelikli olarak tüm eşyalarınızı paketlemek, bunların de montaj ve yeniden kurulumunu taahhüt eder. Vermiş olduğumuz taşımacılık hizmetinde kaliteli ambalaj sistemi ile taşınması gereken tüm eşya veya ürünlerin öncelikle De montaj işlemi yapılarak sökülmektedir. Sökülerek de monte edilen tüm eşyalar veya mobilyalar daha sonra paketlenmek üzere hazırlıklar yapılır, paketleme işlemi için en kaliteli ürün olan ithal köpüklü ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır.

Kullanılan Eşya paketleme malzemelerinin mukavemeti oldukça kuvvetli ve kalitelidir.Zileliler Evden Eve Nakliyat uzun yıllardan beri işinde ve hizmet kalitesinde gelişim göstermektedir. Şirketimiz güncel tüm teknolojileri takip etmekte teknolojik yeniliklerin ışığında sizlere en kaliteli ve en uygun fiyatlı Evden Eve Nakliyat hizmetini sunmaktadır. Lütfen Fiyat teklifi isteyiniz. Sancaktepe Nakliyat kuruluş tarihi itibari ile Sancaktepe merkezli olarak başta İstanbul daha sonra tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir, şirketimiz bünyesinde mevcut olan hizmetimiz Ofis Taşımacılığı ve Ev Eşyası Taşımacılığı gibi ayrıca uzmanlık alanımız olan Eşya Depolama Hizmeti ilede eşyalarınızı en kaliteli ve en uzun vadede dilediğiniz zaman diliminde öncesinde de monte ederek paketliyor ve sonrasında sözleşmeli ve sigortalı şekilde 7/24 Kameralı ve Güvenlik elemanlı Depolama Merkezimizde uzun vadede depoluyoruz.

 

 

ŞEHİR İÇİ TAŞIMA FİYATLARI

 

Yapılan çalışmalar göstermiştir ki; Bu sektör hızla trend kazanmakta ve rekabetin büyümesine sebep olmuştur. Firmamız bu anlamda siz değerli müşterilerimize deneyim yani tecrübe konusunda günümüzün teknolojisinde beraberinde kullanarak vizyonundan ödün vermeksizin çalışmalarını geliştirmektedir.

Sancaktepe ilçesinde hizmet verdiğimiz mahalleler şu şekildedir:

Abdurrahmangazi Mahallesi Şehir İçi Nakliyat Akpınar Mahallesi Şehir İçi Nakliyat
Atatürk Mahallesi Şehir İçi Nakliyat
Emek Mahallesi Şehir İçi Nakliyat

Eyüp Sultan Mahallesi Şehir İçi Nakliyat Fatih Mahallesi Şehir İçi Nakliyat
Hilal Mahallesi Şehir İçi Nakliyat
İnönü Mahallesi Şehir İçi Nakliyat
Kemal Türkler Mahallesi Şehir İçi Nakliyat Meclis Mahallesi Şehir İçi Nakliyat

Merve Mahallesi Şehir İçi Nakliyat Mevlana Mahallesi Şehir İçi Nakliyat Osmangazi Mahallesi Şehir İçi Nakliyat Paşaköy Mahallesi Şehir İçi Nakliyat
Safa Mahallesi Şehir İçi Nakliyat
Sarıgazi Mahallesi Şehir İçi Nakliyat Veysel Karani Mahallesi Şehir İçi Nakliyat Yenidoğan Mahallesi Şehir İçi Nakliyat Yunus Emre Mahallesi Şehir İçi Nakliyat

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.