Küçük Kamyonet Nakliye İstanbul

Büyük bir ev yada bir ofis taşımayacaksak birkaç parça eşya taşımak istediğimizde maliyet olmaması için ve istanbul’un dar sokaklarına girebilmesi için iki seçeneğimiz mevcuttur. Birincisi taşımayı kendi aracımızla yapmak. İkinci seçenek küçük kamyonet ile nakliye hizmeti almak olur. İlk seçeneğimizde eğer eşya koltuk veya yemek masası gibi hacimli bir eşya ise ve bizim böyle bir aracımız yoksa, bu eşyayı başka bir adrese taşımanın en kolay yolu küçük kamyonet nakliye hizmeti almak olur. Birkaç parça eşya taşımak için ideal olan bu hizmete nasıl erişirim diye sorularınız varsa merak etmeyin. Zileliler Nakliyat bu hizmeti ayağınıza getiriyor. Fiyat Teklifi Al formunda Parça Ev Eşyası seçeneğini seçin ve formu doldurun. Kısa sürede firmamızdan telefon dönüşü ve fiyat teklifi alacaksınız, müşteri yorumlarımızı inceleyerek dilediğiniz firmayı seçin ve iletişime geçin. Seçtiğiniz firma dilediğiniz gün gelip taşımayı yapsın.

İşte bu kadar kolay. Bu kamyonetler şehir içinde dilediğimiz her noktaya ulaşma konusunda gayet başarılılar. Özellikle İstanbul’un dar ve bir tarafı park edilen araçlar tarafından işgal edilen yolları olunca, şehir içi bir kaç eşyanın taşınmasında en ideal seçenek kamyonet nakliye hizmetidir. Teklif alırken nakliyat hizmetinin yanı sıra dilerseniz, paketleme, demontaj ve montaj hizmetlerini de bu firmalardan alabilirsiniz. Teklif formunda istediğiniz hizmetleri yazın ve bu hizmetler dahil fiyat tekliflerinizi bir arada görün. Eğer taşıma işi çok fazla seferden oluşacaksa kamyonetin kiralanması daha ekonomik olabilir. Bunun dışındaki seçeneklerde iş bazlı nakliye hizmeti almak her zaman daha ekonomik ve daha kolaydır.

Kamyonet kiralama için gidip kamyoneti almanız ve depoya benzin doldurma gibi birçok işle uğraşacağınız gibi trafikte oluşacak olası kaza veya trafik cezalarının da maliyetini de siz karşılayacaksınız. Daha önce böyle bir aracı kullanmadıysanız birde bu zorluk karşınıza çıkacaktır. Bu etkenlerin hepsi sıralanınca kiralamak yerine iş bazlı kamyonet nakliye hizmeti almak çok daha avantajlı hale geliyor. Çok fazla sefer olacaksa yine firma sahibi veya kamyon sahibinden iyi bir indirim alarak kiralamak masraf ve risklerinden kurtulabilirsiniz. İki seçenek için aldığınız fiyatları avantaj ve dezavantajlarını bir bütün olarak değerlendirip karar verebilirsiniz.

İdeal bir maliyet için eşyanın hacmine uygun kamyonet ile taşıma yapmak gerekir. Bu nedenle kamyonetlerin sıklıkla kullanılmasının yanında son zamanlarda daha çok panelvan araçlar tercih edilmektedir. Bu nedenle bir çok evden eve nakliyat firması garajında 3+1 ev eşyasını yükleyebilecek büyüklükteki kamyonların yanına küçük nakliye işleri için bir de panelvan araç eklemiştir. Bazı firmalarda sadece parça eşya taşıma işine odaklandığı için panelvan araçlardan nispeten daha büyük olan kamyonetleri kullanıyor. Ancak panelvan araçlardan daha küçük olan kamyonet ve ticari araçlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Taşınacak eşyanın ebatlarını nakliyat firmanız ile paylaşırsanız işiniz için en uygun araç ile eşyanızı taşımaya gelecektir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.