Yazılar

Ümraniye Nakliyat

Ümraniye Nakliyat

 

Ümraniye Nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere öncelikli olarak tüm eşyalarınızı paketlemek,
bunların de montaj ve yeniden kurulumunu taahhüt eder. Vermiş olduğumuz taşımacılık hizmetinde kaliteli
ambalaj sistemi ile taşınması gereken tüm eşya veya ürünlerin öncelikle De montaj işlemi yapılarak
sökülmektedir. Sökülerek de monte edilen tüm eşyalar veya mobilyalar daha sonra paketlenmek üzere
hazırlıklar yapılır, paketleme işlemi için en kaliteli ürün olan ithal köpüklü ambalaj malzemeleri
kullanılmaktadır . Kullanılan Eşya paketleme malzemelerinin mukavemeti oldukça kuvvetli ve kalitelidir.
Zileliler Evden Eve Nakliyat uzun yıllardan beri işinde ve hizmet kalitesinde gelişim göstermektedir. Şirketimiz
güncel tüm teknolojileri takip etmekte teknolojik yeniliklerin ışığında sizlere en kaliteli ve en uygun fiyatlı
Evden Eve Nakliyat hizmetini sunmaktadır. Lütfen Fiyat teklifi isteyiniz.

Ümraniye Nakliyat kuruluş tarihi itibari ile Ümraniye merkezli olarak başta İstanbul daha sonra tüm Türkiye’ye
hizmet vermektedir, şirketimiz bünyesinde mevcut olan hizmetimiz Ofis Taşımacılığı ve Ev Eşyası
Taşımacılığı gibi ayrıca uzmanlık alanımız olan Eşya Depolama Hizmeti ilede eşyalarınızı en kaliteli ve en
uzun vadede dilediğiniz zaman diliminde öncesinde de monte ederek paketliyor ve sonrasında sözleşmeli ve
sigortalı şekilde 7/24 Kameralı ve Güvenlik elemanlı Depolama Merkezimizde uzun vadede depoluyoruz.
Yapılan çalışmalar göstermiştir ki; Bu sektör hızla trend kazanmakta ve rekabetin büyümesine sebep
olmuştur. Firmamız bu anlamda siz değerli müşterilerimize deneyim yani tecrübe konusunda günümüzün
teknolojisinde beraberinde kullanarak vizyonundan ödün vermeksizin çalışmalarını geliştirmektedir.

Hizmet verdiğimiz Ümraniye Mahalleleri

Adem Yavuz Mahallesi
Altınşehir Mahallesi
Armağanevler Mahallesi
Aşağı Dudullu Mahallesi
Atakent Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Cemil Meriç Mahallesi
Çakmak Mahallesi
Çamlık Mahallesi
Dudullu Osb Mahallesi
Dumlupınar Mahallesi
Elmalıkent Mahallesi
Esenevler Mahallesi
Esenkent Mahallesi
Esenşehir Mahallesi
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi
Finanskent Mahallesi
Hekimbaşı Mahallesi
Huzur Mahallesi
Ihlamurkuyu Mahallesi
İnkılap Mahallesi
İstiklal Mahallesi
Kazım Karabekir Mahallesi
Madenler Mahallesi
Mehmet Akif Mahallesi
Namık Kemal Mahallesi
Necip Fazıl Mahallesi
Parseller Mahallesi
Saray Mahallesi
Site Mahallesi
Şerifali Mahallesi
Tantavi Mahallesi
Tatlısu Mahallesi
Tepeüstü Mahallesi
Topağacı Mahallesi
Yamanevler Mahallesi
Yenişehir Mahallesi
Yukarı Dudullu Mahallesi

İmes Nakliyat

İmes Nakliyatİstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. İstanbul’un Tüm  ilçelerinden nakliye işleriniz için size bir telefon kadar yakınız.

Zileliler Nakliyat Tarafından

İmes Nakliyatolarak deneyimli ve tecrübeli elemanlarımızla parça eşya taşıma, öğrenci evi taşıma, ev ve iş yeri taşıma araçlarına ve deneyimli personellere sahip bir firma olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. Her duruma mahsus araçlarımız mevcut bulunmakta. Asansörlü nakliyat hizmetimizde mevcuttur. Öncelikle eşyanız firmamız çalışanları tarafından ücretsiz ekspertiz işlemi görüp taşınma ücreti üzerinden anlaşıldıktan sonra size uygun bir taşınma tarihi belirtilir.

Taşınma tarihi yaklaştığında teyit amaçlı bir gün önceden müşterileriyle irtibat halinde olur.  Bir gün önceden gerekli ambalaj malzemeleri depomuzda araçlara nakledilir. Sabah gereken saatte taşıma yapılacak mekan a marangozlu ekibimiz tam teçhizatlı bir şekilde intikal eder. Artık bütün sorumluluk firmamızdadır. Gönül rahatlığı içinde yeni evinizde bizi bekleyebilirsiniz.İmes Nakliyat  işleri için iletişime geçmek için tıklayın. www.zilelilernakliyat.com   05443882080

Pendik Ankara Nakliyat

Pendik Ankara Nakliyat İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. İstanbul’un Tüm  ilçelerinden nakliye işleriniz için size bir telefon kadar yakınız.

Zileliler Nakliyat Tarafından

Pendik Ankara Nakliyat olarak deneyimli ve tecrübeli elemanlarımızla parça eşya taşıma, öğrenci evi taşıma, ev ve iş yeri taşıma araçlarına ve deneyimli personellere sahip bir firma olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. Her duruma mahsus araçlarımız mevcut bulunmakta. Asansörlü nakliyat hizmetimizde mevcuttur. Öncelikle eşyanız firmamız çalışanları tarafından ücretsiz ekspertiz işlemi görüp taşınma ücreti üzerinden anlaşıldıktan sonra size uygun bir taşınma tarihi belirtilir.

Taşınma tarihi yaklaştığında teyit amaçlı bir gün önceden müşterileriyle irtibat halinde olur.  Bir gün önceden gerekli ambalaj malzemeleri depomuzda araçlara nakledilir. Sabah gereken saatte taşıma yapılacak mekan a marangozlu ekibimiz tam teçhizatlı bir şekilde intikal eder. Artık bütün sorumluluk firmamızdadır. Gönül rahatlığı içinde yeni evinizde bizi bekleyebilirsiniz. Pendik Ankara Nakliyat işleri için iletişime geçmek için tıklayın. www.zilelilernakliyat.com   05443882080

Pendik Ankara Nakliyat

Pendik Ankara Nakliyat  İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. İstanbul’un Tüm  ilçelerinden nakliye işleriniz için size bir telefon kadar yakınız.

Zileliler Nakliyat Tarafından

Pendik Ankara Nakliyat  olarak deneyimli ve tecrübeli elemanlarımızla parça eşya taşıma, öğrenci evi taşıma, ev ve iş yeri taşıma araçlarına ve deneyimli personellere sahip bir firma olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. Her duruma mahsus araçlarımız mevcut bulunmakta. Asansörlü nakliyat hizmetimizde mevcuttur. Öncelikle eşyanız firmamız çalışanları tarafından ücretsiz ekspertiz işlemi görüp taşınma ücreti üzerinden anlaşıldıktan sonra size uygun bir taşınma tarihi belirtilir.

Taşınma tarihi yaklaştığında teyit amaçlı bir gün önceden müşterileriyle irtibat halinde olur.  Bir gün önceden gerekli ambalaj malzemeleri depomuzda araçlara nakledilir. Sabah gereken saatte taşıma yapılacak mekan a marangozlu ekibimiz tam teçhizatlı bir şekilde intikal eder. Artık bütün sorumluluk firmamızdadır. Gönül rahatlığı içinde yeni evinizde bizi bekleyebilirsiniz. Pendik Ankara Nakliyat işleri için iletişime geçmek için tıklayın. www.zilelilernakliyat.com   05443882080

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. İstanbul’un Tüm  ilçelerinden nakliye işleriniz için size bir telefon kadar yakınız.

Zileliler Nakliyat Tarafından

Parça Eşya Taşımacılığı olarak deneyimli ve tecrübeli elemanlarımızla parça eşya taşıma, öğrenci evi taşıma, ev ve iş yeri taşıma araçlarına ve deneyimli personellere sahip bir firma olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. Her duruma mahsus araçlarımız mevcut bulunmakta. Asansörlü nakliyat hizmetimizde mevcuttur. Öncelikle eşyanız firmamız çalışanları tarafından ücretsiz ekspertiz işlemi görüp taşınma ücreti üzerinden anlaşıldıktan sonra size uygun bir taşınma tarihi belirtilir.

Taşınma tarihi yaklaştığında teyit amaçlı bir gün önceden müşterileriyle irtibat halinde olur.  Bir gün önceden gerekli ambalaj malzemeleri depomuzda araçlara nakledilir. Sabah gereken saatte taşıma yapılacak mekan a marangozlu ekibimiz tam teçhizatlı bir şekilde intikal eder. Artık bütün sorumluluk firmamızdadır. Gönül rahatlığı içinde yeni evinizde bizi bekleyebilirsiniz. Parça Eşya Taşımacılığı işleri için iletişime geçmek için tıklayın. www.zilelilernakliyat.com

Şehir içi Kamyonet Hizmeti

İşyerimizde veya evimizde birkaç parça eşya taşımak istediğimizde iki seçenek vardır. Birincisi taşımayı kendi hususi aracımızla yapmak. İkinci seçenek ise şehir içi kamyonet ile nakliye hizmeti almak olur. İlk seçeneğimizde eğer koliler halinde hazırlanmış olan parça eşya tekli yada takım olarak koltuk ya da yemek masası gibi yer kaplayan bir şey ise, bir inşaat İstanbul içerisinde moloz çuvalı alınacaksa ve böyle bir aracınız yoksa, bu eşyayı başka bir adresinize taşımanın en kolay yolu şehir içi kamyonet nakliye hizmeti almak olur. Gerekli evraklara ve sertifikalara sahip küçük kamyonet şehir içinde büyük nakliye araçlarının giremeyeceği yerlere ulaşma konusunda gayet başarılıdır. Özellikle İstanbul’un dar ve bir tarafı park edilen araçlar tarafından işgal edilen yolları olunca, şehir içerisinde bir kaç koli eşyanın veya eşyaların taşınmasında en ideal seçenek şehir içi küçük kamyonet nakliye hizmetidir.

Şehir İçi Kamyonet

Taşıyacağınız eşyaların boyutu çok büyük olmayacağı için maliyetinizi de düşürmeniz gerecektir.Ekonomik bir maliyet çıkartmak için eşyanızın hacmine uygun şehir içi kamyonet aracı ile taşıma yapmamız gerekir. Bu sebeple araçlarımızın sıklıkla kullanılmasının yanında son zamanlarda daha çok arkası açık kasalı küçük araçlar tercih edilmektedir. Bu nedenle bir çok şehirde profesyonel olarak evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız garajımıza 3+1 ve 4+1 ev eşyasını yükleyebilecek büyüklükteki kamyonların yanına küçük nakliye işleri için bir de panelvan tarzı araç seçenekleri de eklemiştir.

Şehir İçi Kamyonet Fiyatlarımız

Kamyonet kiralayıp kullanabilmeniz ve kamyonet içerisinde kuru yük ve canlı taşımanız için gerekli evraklara da sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Eğer taşıma işiniz birden fazla seferden oluşacaksa kamyonetin kiralanması sizin için daha ekonomik olabilir. Bunun dışındaki seçenek olarak ve en çok tercih edilen iş bazlı nakliye hizmeti almak her zaman daha ekonomiktir. Bu yüzden iş bazlı olarak şehir içi kamyonet hizmeti almak daha az maliyetli olacaktır. Kamyonet kiralama için gidip kamyoneti yerinden almanız ve deposunu full depo benzin / Dizel doldurma gibi birçok işle uğraşacaksınız.

Aynı zamanda trafikte oluşacak olası kaza veya belge eksikliğinden dolayı trafik cezalarının da maliyetini de siz karşılayacaksınız. Daha önce böyle bir aracı kullanmadıysanız birde bu zorluk karşınıza çıkacaktır. Bu yüzden şehiriçi kamyonet kiralama sizin için çok maliyetli olacaktır. İş bazlı nakliye hizmeti almanız daha avantajlı olacaktır. Eğer işiniz birden fazla seferde yapılacaksa teklif alırken firma yetkilimiz ve aracın şoförü ile görüşebilirsiniz. Bunu önceden belirtirseniz fiyatta bir indirim söz konusu olacaktır.

Güngören Evden Eve Nakliyat

Zileliler Nakliyat İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. Güngören Evden Eve Nakliyat hizmeti alabilmek için İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisi olan Güngören’de nakliye işleriniz için size bir telefon kadar yakınız.

Güngören Evden Eve Nakliyat olarak deneyimli ve tecrübeli elemanlarımızla parça eşya taşıma, öğrenci evi taşıma, ev ve işyeri taşıma araçlarına ve deneyimli personellere sahip bir firma olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. Her duruma mahsus araçlarımız mevcut bulunmakta. Asansörlü nakliyat hizmetimizde mevcuttur. Öncelikle eşyanız firmamız çalışanları tarafından güngören nakliyat hizmetini ücretsiz ekspertiz işlemi görüp taşınma ücreti üzerinden anlaşıldıktan sonra size uygun bir taşınma tarihi belirtilir.

Ambalajlama evinizdeki cam eşyalar, boy aynaları, mobilya, değerli tablolar ve kanepeler gibi tüm ev eşyaları için yapılır. Buzdolabı, mikrodalga, çamaşır makinesi, video, televizyon gibi hassas eşyaların özel olarak ambalajlanması gerektiği için bu tarz eşyalar kendi kutularında taşınır. Ambalajlama ile eşyalarınız çizilme ve hasarlara karşı korunmuş olur. Kutuları olmayan bu tarz eşyalarınız varsa endişelenmenize gerek yok , uzman ekibimiz bu konuda yeterli deneyime sahiptir ve elektronik eşyaların taşınması ve paketlenmesi konusunda tecrübelidir. Bazı değerli hassas eşyalarınızın taşıma sırasındaki sarsıntılardan çok etkilenmemesi için köpük ile doldurularak yeni yerine taşınmaktadır. Güngören evden eve nakliyat firmamız bu hizmetlerin haricinde istanbul moloz atımı hizmetide vermektedir. bu konuda diğer sitemizi inceleyebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Taşınma tarihi yaklaştığında teyit amaçlı bir gün önceden müşterileriyle irtibat halinde olunur . Bir gün önceden gerekli ambalaj malzemeleri depomuzda araçlara nakledilir. Sabah gereken saatte taşıma yapılacak mekana marangozlu ekibimiz tam teçhizatlı bir şekilde intikal eder. Artık bütün sorumluluk firmamızdadır. Gönül rahatlığı içinde yeni evinizde bizi bekleyebilirsiniz. Güngören Nakliyat işleri için iletişime geçmek için tıklayın.

Güngören evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz mahalleler şu şekildedir.

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi Evden eve Nakliyat
 • Akıncılar Mahallesi Evden eve Nakliyat
 • Gençosman Mahallesi Evden eve Nakliyat
 • Güneştepe Mahallesi Evden eve Nakliyat
 • Güven Mahallesi Evden eve Nakliyat
 • Haznedar Mahallesi Evden eve Nakliyat
 • Mareşal Çakmak Mahallesi Evden eve Nakliyat
 • Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Evden eve Nakliyat
 • Merkez Mahallesi Evden eve Nakliyat
 • Sanayi Mahallesi Evden eve Nakliyat
 • Tozkoparan Mahallesi Evden eve Nakliyat

Portföy Ögeleri