Şehir içi Kamyonet Hizmeti

İşyerimizde veya evimizde birkaç parça eşya taşımak istediğimizde iki seçenek vardır. Birincisi taşımayı kendi hususi aracımızla yapmak. İkinci seçenek ise şehir içi kamyonet ile nakliye hizmeti almak olur. İlk seçeneğimizde eğer koliler halinde hazırlanmış olan parça eşya tekli yada takım olarak koltuk ya da yemek masası gibi yer kaplayan bir şey ise, bir inşaat İstanbul içerisinde moloz çuvalı alınacaksa ve böyle bir aracınız yoksa, bu eşyayı başka bir adresinize taşımanın en kolay yolu şehir içi kamyonet nakliye hizmeti almak olur. Gerekli evraklara ve sertifikalara sahip küçük kamyonet şehir içinde büyük nakliye araçlarının giremeyeceği yerlere ulaşma konusunda gayet başarılıdır. Özellikle İstanbul’un dar ve bir tarafı park edilen araçlar tarafından işgal edilen yolları olunca, şehir içerisinde bir kaç koli eşyanın veya eşyaların taşınmasında en ideal seçenek şehir içi küçük kamyonet nakliye hizmetidir.

Şehir İçi Kamyonet

Taşıyacağınız eşyaların boyutu çok büyük olmayacağı için maliyetinizi de düşürmeniz gerecektir.Ekonomik bir maliyet çıkartmak için eşyanızın hacmine uygun şehir içi kamyonet aracı ile taşıma yapmamız gerekir. Bu sebeple araçlarımızın sıklıkla kullanılmasının yanında son zamanlarda daha çok arkası açık kasalı küçük araçlar tercih edilmektedir. Bu nedenle bir çok şehirde profesyonel olarak evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız garajımıza 3+1 ve 4+1 ev eşyasını yükleyebilecek büyüklükteki kamyonların yanına küçük nakliye işleri için bir de panelvan tarzı araç seçenekleri de eklemiştir.

Şehir İçi Kamyonet Fiyatlarımız

Kamyonet kiralayıp kullanabilmeniz ve kamyonet içerisinde kuru yük ve canlı taşımanız için gerekli evraklara da sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Eğer taşıma işiniz birden fazla seferden oluşacaksa kamyonetin kiralanması sizin için daha ekonomik olabilir. Bunun dışındaki seçenek olarak ve en çok tercih edilen iş bazlı nakliye hizmeti almak her zaman daha ekonomiktir. Bu yüzden iş bazlı olarak şehir içi kamyonet hizmeti almak daha az maliyetli olacaktır. Kamyonet kiralama için gidip kamyoneti yerinden almanız ve deposunu full depo benzin / Dizel doldurma gibi birçok işle uğraşacaksınız.

Aynı zamanda trafikte oluşacak olası kaza veya belge eksikliğinden dolayı trafik cezalarının da maliyetini de siz karşılayacaksınız. Daha önce böyle bir aracı kullanmadıysanız birde bu zorluk karşınıza çıkacaktır. Bu yüzden şehiriçi kamyonet kiralama sizin için çok maliyetli olacaktır. İş bazlı nakliye hizmeti almanız daha avantajlı olacaktır. Eğer işiniz birden fazla seferde yapılacaksa teklif alırken firma yetkilimiz ve aracın şoförü ile görüşebilirsiniz. Bunu önceden belirtirseniz fiyatta bir indirim söz konusu olacaktır.

1 cevap
  1. Merve AslanKılıç
    Merve AslanKılıç says:

    Ofisimizi Beşiktaş’tan taşımak için şehiri içi kamyon maliyeti yüksek olduğu için şehir içi kamyonet arayışına girdik kendilerine ulaştık. Bize çok yardımcı oldu. Sizlere de tavsiye ediyorumTeşekkürler

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.